×
Děkujeme za váš zájem, co nejdříve se vám ozveme.
×
Formulář se bohužel nepodařilo odeslat, prosím zkuste to znovu později.
hlavní foto

Profík neví vše. 
Jen ví, kde hledat.

Pomáháme vašim lidem být profíky

Dnešní doba je opravdu rychlá a světem hýbou moderní technologie. Lidé mohou mít často pocit, že se ještě nesžili s jednou novinkou a už je na světě něco ještě lepšího a užitečnějšího. Na jednu stranu je to skvělé, protože tyto vychytávky nám šetří čím dál více času a přináší řád do běžných činností. Na druhou stranu může být obtížné držet krok a v neustálých změnách se orientovat.

 

Pro vaše zaměstnance máme specializovaný portál CYGNUS Akademie, kde pro ně shromažďujeme maximum informací, které ke své práci potřebují.

Již několikrát se nám potvrdila jednoduchá rovnice. Čím více lidé programu rozumí, tím jsou v práci klidnější a spokojenější a logicky jim také zbývá víc času a energie na klienty. A to stojí za to! Podívejte se, co všechno dostanou vaši zaměstnanci současně s našim řešením.

O projektu

Našim cílem je všestranně pomáhat pracovníkům v zařízeních sociálních služeb. Chceme vám přinášet víc, než jen „pouhý“ informační systém, který je ke správnému fungování organizace takřka povinností. Našim cílem je, abyste systém využívali na 100 %, zjednodušoval vám práci a vy jste ho měli opravdu rádi.